O nás

Ve firmě Martiny Lešákové jsme odborníky na všechny zemní a výkopové práce, terénní úpravy, dopravu stavebních materiálů a celou řadu souvisejících služeb. Své služby nabízíme klientům v Lounech, Žatci i jejich širokém okolí už dvacet let a za tu dobu jsme se stali zavedeným partnerem pro soukromé klienty, veřejné instituce i firmy a podnikatele. Zákazníky umíme perfektně připravit na následující stavbu či rekonstrukci nebo vytvarovat jejich zahradu či jiný pozemek.

Díky kvalitní technice zvládneme práce v jakémkoli rozsahu: Vaše požadavky splníme všude tam, kde budete požadovat maximální preciznost, zvládneme ale i práce, při kterých kladete větší důraz na objem. Samozřejmostí je odvoz vzniklého stavebního odpadu v jakémkoli objemu a odevzdání výsledku v takové podobě, že bude skvěle připraveni na započetí navazujících stavebních prací. Nedělá nám problém ani přizpůsobit se specifickým požadavkům svých klientů a pokud to bude v našich silách, rádi Vám dodáme servis, který bude ušitý na míru všem Vašim potřebám.

Co konkrétně v nabídce naší firmy najdete?

  • Zaměřujeme se především na výkopové a zemní práce. Obojí umíme zrealizovat jak pomocí techniky, tak ručně, abychom dosáhli požadované preciznosti. Výkopové i zemní práce Vám dodáme v libovolném rozsahu. Nejčastěji pracujeme na základech pro rodinné domy i další stavební objekty, umíme Vás ale také připravit na položení inženýrských sítí, vykopeme zahradní jezírka nebo bazény, ale také žumpy a jímky. Zemní i výkopové práce u nás zajišťuje sehraný tým zkušených pracovníků, který se umí postarat o to, abyste výsledek dostali rychle a v maximální kvalitě.
  • Možná se chystáte stavět nebo jste se rozhodli kompletně přeplánovat celou zahradu u svého domu. V obou případech se často neobejdete bez výrazných terénních úprav, jejichž účelem je přemodelovat terén na pozemku podle Vašich potřeb a představ. Možnosti terénních úprav jsou přirozeně limitovány umístěním a dispozicemi pozemku, my ale se všemi takovými omezeními umíme pracovat, abychom Vaše očekávání do co největší míry naplnili.
  • Pomocí naší nákladní dopravy pro Vás zvládneme nejen odvézt veškerý přebytečný stavební materiál, který vznikne po vykopání jezírka nebo základů domu. Přemístit umíme kdeco – kromě písku, zeminy nebo sutě zvládneme také menší stavební stroje. Postaráme se, aby Váš náklad na místo určení dorazil včas a bez újmy.
  • S našimi jeřábnickými pracemi zvládnete všechny práce, které vyžadují zdvihání nebo přemisťování těžkých břemen, včetně těžkého stavebního materiálu a stavebních konstrukcí.

Další služby:

  • mulčovací práce
  • demoliční práce

Ať už bydlíte, pracujete nebo stavíte kdekoli po celém okresu Louny, rádi se svou technikou přijedeme až za Vámi a nabídneme Vám poctivé zemní nebo výkopové práce na míru. Na našich klientech nám záleží a jejich představy se pokaždé snažíme splnit do puntíku. Dejte nám vědět, jaká přání máte Vy! Těšíme se na spolupráci s Vámi.