Kontakty

Ve firmě Martiny Lešákové umíme svým zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby v oblasti výkopových a zemních prací, terénních úprav nebo přepravy stavebních materiálů. Ozvěte se nám a dejte nám vědět, která část naší nabídky zaujala právě Vás! Využít k tomu můžete následující kontaktní spojení.

Martina Lešáková
zemní a výkopové práce

IČ: 63131013
DIČ: CZ7561202847

Adresa:
Lišany 53
440 01

Telefon:
602 194 181
724 276 723

E-mail:
lesakova@centrum.cz

Web:
www.zemnipracezatec.cz

Vyzkoušejte naši společnost i Vy a získejte pro svou stavbu spolehlivého a kvalitního partnera! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kde nás najdete na Lounsku

Pokud právě hledáte někoho, kdo by pro Vás kvalitně realizoval výkopy základů nebo inženýrských sítí, terénní úpravy nebo třeba demoliční práce, rádi za Vámi přijedeme kamkoli po celém okrese Louny. Všechny podrobnosti naší vzájemné spolupráce si s námi ale můžete domluvit i přímo v sídle naší firmy v Lišanech. Budete-li se s námi chtít osobně setkat, prosíme Vás o předchozí telefonickou domluvu, nemáme totiž pravidelné provozní hodiny. Lišany jsou na půl cesty mezi Žatcem a Louny – z obou měst se k nám dostanete do dvaceti minut. V Lišanech sídlíme přímo na návsi, naproti místnímu rybníku. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!